Zadzwoń: + 48 508 908 108

Dietetyka


 

Nowatorskie połączenie Dietetyki oraz Kosmetologi estetycznej – czyli wykorzystanie urządzeń do modelowania sylwetki, redukcji opornej tkani tłuszczowej EXILIS oraz Endermologie LPG to jedyny skuteczny sposób na osiągnięcie rezultatów o jakich tylko marzysz.

Jest to niespotykane połączenie nowoczesnych technologii oraz wieloletniego doświadczenia

Trener personalny oraz dietetyk w Health & Beauty, jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Pedagogika Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Wieloletni Pasjonat sportu i aktywności fizycznej, trener klasy MASTER z uprawnieniami instruktorskimi kulturystyki, trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów. Sportowiec pasjonujący się psychologią, technikami motywacyjnymi oraz aspektami rozwoju holistycznego.

Ukończył wiele dodatkowych kursów, szkoleń oraz warsztatów. Swoją wiedzę zdobywał od najlepszych specjalistów branży sportów sylwetkowych, dietetyki oraz psychologii.

W pracy z podopiecznymi cechuje go indywidualne podejście oraz wnikliwe studium każdego z przypadków. Jeżeli nie jesteś pewien jaki masz cel –nasz dietetyk na pewno pomoże Ci go wybrać, a później zrealizować.

Dietetyk z Health & Beauty nie stosuje starych, utartych metod tylko stara się podchodzić do zadań nowatorsko, analizując na bieżąco osiągnięcia w świecie żywienia, sportu, fizjologi oraz medycyny.

Z Health & Beauty oraz naszym Dietetykiem-Trenerem z uśmiechem na twarzy przejdziesz przez proces redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy kondycji oraz zdrowia, a także poprawy jakości życia.