Zadzwoń: + 48 508 908 108

Biorewitalizacja skóry bez użycia igły - Peeling PRX-T33

Opis zabiegu

Skuteczny zabieg na skórę twarzy ciała bez konieczności użycia igły? Biorewitalizacja. Do zabiegu wykorzystuje się peeling PRX-T33, o którym mówi się, że to największe osiągnięcie w dziedzinie peelingów medycznych. Zabieg ma celu chemiczną stymulację skóry właściwej, a przez to uporanie się z najczęstszymi problemami skórnymi.

Biorewitalizacja to zabieg o wszechstronnym zastosowaniu. Może być stosowany bez względu na płeć i wiek. Nie wymaga długiej rekonwalescencji i jest bezbolesny. Co ważne, można go wykonywać przez cały rok, również jako samodzielny zabieg. Może też wspomagać inne, bardziej zaawansowane zabiegi.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z zabiegu można korzystać bez ograniczeń wiekowych. Biorewitalizacja polecana jest w przypadku występowania wiotkiej skóry na twarzy i ciele. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety zmagające się z wiotką skórą w rejonie dekoltu i biustu. Biorewitalizacja pozwala na redukcję blizn i rozstępów, które są problemem niezwykle powszechnym.

Zabieg biorewitalizacji może być stosowany na skórze ciała oraz twarzy. Polecany jest osobom zmagającym się z trądzikiem. Nierzadko problemem osób zgłaszających się do gabinetów kosmetycznych są przebarwienia skórne. Również z nimi poradzi sobie biorewitalizacja. Zabieg polecany jest także przy melasmie, będącej formą przebarwień.

Jakie są korzyści z zabiegu biorewitalizacji?

Biorewitalizacja skóry zapewnia poprawę jej napięcia. Przyczynia się do zwiększenia jej nawilżenia. W wyniku zabiegu odbudowane zostają głębokie warstwy skóry. Efektem biorewitalizacji jest także przywrócenie skórze dawnej jędrności i elastyczności, co znacząco wpływa na jej ogólną kondycję, a także poprawia samopoczucie.

Biorewitalizacja pozwala na zredukowanie blizn o różnym pochodzeniu. Dzięki zabiegowi redukcji ulegają także uporczywe przebarwienia. Zaletą zabiegu jest rozświetlenie cery i oczyszczenie porów. Nic dziwnego, że biorewitalizacja skóry twarzy to zabieg cieszący się pozytywnymi opiniami od osób, które z niego skorzystały.

Na czym polega biorewitalizacja i jaka jest jej cena?

Biorewitalizacja przy wykorzystaniu specjalnego peelingu jest nieablacyjną metodą stymulacji chemicznej skóry właściwej. W wyniku zabiegu skóra nie ulega uszkodzeniu. Fibroplasty są stymulowane do wzrostu. Dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Kwas kojowy 5 % i H2O2 wykazują właściwości rozjaśniające.

Zabieg stanowi remedium na wiele problemów o charakterze dermatologicznym. Jest skuteczny w walce z bliznami, wiotkością skóry oraz trądzikiem. Wykazuje działanie odmładzające. Zabieg wykonuje się w serii, która obejmuje od 2 do 5 zabiegów. Powtarza się je w odstępach co 7 do 10 dni. Zabieg należy powtarzać dwukrotnie w ciągu roku.

Wiesz już, jakie korzyści niesie zabieg. Sprawdź w naszym cenniku, jaka jest cena biorewitalizacji. Nie brakuje opinii, że jest to zabieg o niezwykle szerokim spektrum zastosowania. Zapraszamy do Health & Beauty.

Wskazania

  • wiotka skóra twarzy i ciała
  • bardzo wiotka skóry dekoltu i biustu
  • blizny zanikowe i rozstępy
  • trądzik
  • melasma i przebarwienia skórne – wspomaga leczenie

Efekty

  • napięcie i głębokie nawilżenie skóry
  • odbudowa głębokich warstw skóry
  • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry
  • redukcja blizn
  • redukcja przebarwień, rozświetlenie cery, oczyszczenie porów

Częstotliwość

seria: 2-5 zabiegów w odstępach co 7-10 dni, dwa razy w roku