Zadzwoń: + 48 508 908 108

Endermologia Endermolab LPG

Opis zabiegu

Szukasz skutecznego sposobu na walkę z oznakami starzenia się skóry? Skorzystaj z zabiegu endermologii i pożegnaj się ze zmarszczkami, brakiem jędrności skóry, jej suchością i matowością. Nieestetyczne przebarwienia, worki pod oczami - możesz tego wszystkiego uniknąć, korzystając z dobrodziejstw, jakie daje endermologia lpg.

Zabieg ma na celu widoczne odmłodzenie skóry w szybki i bezpieczny sposób. Endermologia nadaje cerze miękkości, blasku i elastyczności. Zmarszczki ulegają znacznemu zredukowaniu. Endermologia twarzy pozwala zahamować proces starzenia się skóry. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać.

Kto powinien skorzystać z zabiegu endermologii twarzy?

Wskazaniem do zabiegu endermologii jest wiotka skóra twarzy. Endermologia lpg polecana jest wszystkim, którzy zmagają się z brakiem elastyczności i jędrności skóry twarzy oraz szyi. Endermologii poddaje się cerę suchą, poszarzałą i pozbawioną blasku. Zabieg można stosować jako uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Endermologię twarzy mogą wybierać osoby planujące poddać się zabiegom chirurgicznym, takim jak plastyka twarzy czy jej lifting. Endermologię lpg można wykonywać także po przejściu wskazanych zabiegów. Udowodniono bowiem, że zastosowanie tej metody znacząco skraca okres rekonwalescencji osób, które się na nią zdecydowały.

Jakie rezultaty daje zabieg endermologii?

Zastanawiasz się, jakie efekty daje zabieg endermologii twarzy? Rezultatem endermologii jest wzmocnienie tkanki łącznej, co przekłada się na ogólną poprawę stanu skóry i jej wyglądu. Efektem zastosowania zabiegu endermologii jest usunięcie nagromadzonych toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Endermologia twarzy pozwala ujędrnić skórę i w znaczący sposób poprawić jej elastyczność. Zdecydowałeś się na zabieg endermologii? Świetny wybór. Wykonaj go w profesjonalnym gabinecie w Warszawie. Health & Beauty czeka. Dzięki wykwalifikowanemu, doświadczonemu personelowi, zabieg będzie czystą przyjemnością.

Na czym polega zabieg endermologii twarzy?

Endermologia to metoda w pełni naturalna i nieinwazyjna. Zabieg nie wywołuje dolegliwości bólowych. Polega na mechanicznej stymulacji komórek skóry. Mechaniczny masaż ma na celu pobudzenie zachodzących w skórze, głębokich procesów biochemicznych. Endermologia działa przeciwstarzeniowo. Zabieg endermologii wspomaga termolifting. Seria obejmuje od 10 do 15 zabiegów. Wykonuje się je w odstępach co 2 - 4 dni. Każdy kolejny zabieg przyczynia się do intensyfikacji efektów. Endermologia to skuteczna broń w walce z zastojami wodnymi, brakiem jędrności oraz pojawiającymi się na twarzy zmarszczkami.

Zmęczona, szara, ziemista cera nie musi już dłużej być Twoim problemem. Zgłoś się do Health & Beauty w Warszawie na endermologię. To w pełni bezpieczny zabieg. Jego efekty oczarują Cię. Nadaj swojej skórze blask i młodszy wygląd. Spraw, by zyskała większą elastyczność. Pozbądź się nieestetycznie wyglądających zmarszczek i cieni na twarzy.

Wskazania

  • wiotka skóra twarzy
  • brak elastyczności i jędrności skóry twarzy i szyi
  • jest uzupełnieniem zabiegów medycyny estetycznej, u osób planujących zabiegi chirurgiczne np. plastykę twarzy, lifting twarzy, jak również po tych zabiegach, skracając okres rekonwalescencji

Efekty

  • wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry)
  • usuwaniu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
  • ujędrnia skórę, oraz poprawia jej elastyczność

Częstotliwość

Seria: 10-15 zabiegów, w odstępach co 2-4 dni.
Każdy kolejny zabieg Endermologii intensyfikuje efekty.