Zadzwoń: + 48 508 908 108

Zlikwiduj cienie pod oczami

Opis zabiegu

Karboksyterapia jest jednym z chętniej stosowanych zabiegów kosmetycznych. Zabiegowi poddają się zarówno kobiety, jak też mężczyźni. Karboksyterapię stosuje się w okolicach oczu. Zabieg polega na aplikacji dwutlenku węgla, który ma zbawienne właściwości regeneracyjne, przez co widocznie poprawia wygląd skóry wokół oczu.

Karboksyterapię wykonasz w korzystnej cenie w Health & Beauty w Warszawie. Efektem zabiegu jest wzrost produkcji kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry. Karboksyterapię okolic oczu stosuje się w przypadku problemów z workami i cieniami, a także zmarszczkami pojawiającymi się w tym rejonie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg karboksyterapii przeznaczony jest dla osób zmagających się z problemem kurzych łapek. Karboksyterapia pod oczy pozwala rozprawić się ze zmarszczkami pojawiającymi się w tym rejonie. Zabieg daje możliwość poprawy elastyczności wiotkiej, mało napiętej skóry. Jego efektem jest znaczna poprawa napięcia skóry.

Karboksyterapia pozwala zredukować pojawiające się wokół oczu cienie. Jest skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości zmarszczek i może być stosowana w okolicach oczu. Pozwala także na redukcję zmarszczek w okolicach czoła oraz ust. Zabieg stosuje się wspomagająco przy problemach z łuszczycą oraz opadającymi podbródkiem i szyją.

Karboksyterapia - jakie są efekty zabiegu?

Efektem zastosowania karboksyterapii jest znaczne wzmocnienie napięcia skóry. Z wiotkiej skóra staje się elastyczną. Przekłada się to na zmniejszenie ilości zmarszczek. Podwyższone napięcie skóry korzystnie wpływa na ogólny wygląd skóry wokół oczu i pozwala uniknąć problemu opadającej powieki.

Karboksyterapia to także sposób na wyrównanie kolorytu skóry wokół oczu i pozbycie się nieestetycznie wyglądających przebarwień. Zabieg daje możliwość rozprawienia się z workami i cieniami wokół oczu. Sprawia, że skóra w tym rejonie wygląda znacznie młodziej, jest zdecydowanie bardziej jędrna i wygląda na zregenerowaną.

Jak przebiega zabieg karboksyterapii pod oczy?

Karboksyterapia daje efekty w postaci zwiększenia ukrwienia skóry pod oczami, co przekłada się na poprawę jej wyglądu. Zabieg jest bezbolesny i nie trwa długo. Cena karboksyterapii jest przystępna. Karboksyterapia jest innowacyjną metodą minimalizowania cieni i worków pod oczami. Pozwala na uniknięcie problemu opadającej powieki.

Terapia odbywa się przy użyciu medycznego dwutlenku węgla, który pozwala na dokonanie skutecznej korekty okolic oczu bez użycia wypełniacza czy botoksu. Karboksyterapia - ile zabiegów należy wykonać? Cała seria obejmuje 5-10 zabiegów, które wykonuje się w odstępach co 7-14 dni. Zabiegi można łączyć z innymi - z mezoterapią lub falami radiowymi.

Karboksyterapia daje widoczne efekty. Zabieg stosowany pod oczy pozwala pozbyć się najbardziej powszechnych problemów, z jakimi zmaga się społeczeństwo (cienie, worki pod oczami, przebarwienia, kurze łapki). Wszystko to za korzystną cenę uzyskać możesz w Warszawie w Health & Beauty.

Wskazania

  • kurze łapki
  • zmarszczki w okolicach oczu, czoła oraz ust
  • wiotka, mało napięta skóra
  • cienie wokół oczu
  • wspomagająco w łuszczycy

Efekty

  • znaczne wzmocnienie napięcia skóry
  • zmniejszenie ilości zmarszczek
  • podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka i szyi

Częstotliwość

Seria: 5-10 zabiegów w odstępach co 7-14 dni.
Zabiegi można łączyć z różnymi zabiegami, m. in. z mezoterapią, falami radiowymi.