Zadzwoń: + 48 508 908 108

Mezoterapia igłowa Mesoestetic

 
 
 
 

Mezoterapia igłowa to zabieg mający na celu poprawę kondycji skóry. Odpowiednio dobrane preparaty docierają do wewnętrznych warstw skóry, czyniąc ją bardziej elastyczną, zregenerowaną, a przy tym wyglądającą zdecydowanie młodziej. Efekty mezoterapii igłowej często widoczne są już po pierwszym zabiegu.

W Health & Beauty w Warszawie możesz poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej. Pozwala on zredukować zmarszczki mimiczne oraz uchronić skórę przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych. Mezoterapia pozwala skórze zregenerować się. Efektem zabiegu jest jej widoczne odmłodzenie, redukcja rozstępów oraz cellulitu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezoterapii igłowej?

Z mezoterapii igłowej skorzystać może każdy, komu zależy na poprawie wyglądu i elastyczności skóry. Mezoterapia może obejmować rejon twarzy lub włosów. Mezoterapię igłową można stosować także pod oczy. By zatrzymać proces starzenia się skóry, nie wystarczają same kremy. Znacznie lepsze efekty przynosi mezoterapia.

Zbyt duże cząsteczki kosmetyków używanych do codziennej pielęgnacji uniemożliwiają wniknięcie cennych substancji do wnętrza skóry. Oddziaływanie na zewnętrzną warstwę skóry okazuje się niewystarczające. Dlatego tak ważna okazuje się mezoterapia igłowa, pozwalająca składnikom dotrzeć do głębokich warstw skóry.

Jakie korzyści daje mezoterapia igłowa?

Wprowadzenie w głąb skóry cennych substancji pozwala na dokonanie zmian w warstwie naskórka. W wyniku procesu pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, mających zbawienny wpływ na ogólną kondycję i wygląd skóry. Zabiegi mezoterapii pozwalają na głębokie nawilżenie skóry oraz zwiększenie jej elastyczności.

Jednym z efektów mezoterapii igłowej jest redukcja oznak starzenia się skóry. Jest ona rozjaśniona i odmłodzona. Jej gęstość ulega znaczącej poprawie. Zyskujemy przez to zdrowszy, młodszy wygląd. Zmarszczki są zredukowane. Skóra jest jędrna i odżywiona. Procesy jej starzenia się ulegają zahamowaniu.

Opis zabiegu

Mezoterapia igłowa może być przeprowadzona przy użyciu różnego typu, specjalnie skomponowanych preparatów. W Health & Beauty w Warszawie proponujemy zabiegi np. przy użyciu Mesohyal NCTC 109. Odpowiedni dobór składników pozwala na uzupełnienie niedoborów w tkance łącznej skóry, co pozwala na jej biorewitalizację.

Inną substancją stosowaną do zabiegu jest kwas hialuronowy, naturalnie występujący w organizmie człowieka. Z kolei zastosowanie witaminy C okazuje się nieocenione np. w przypadku problemów ze skórą głowy. Mezoterapia igłowa włosów to sposób na zapobieżenie ich utracie na skutek łojotokowego zapalenia skóry.

Mezoterapia igłowa - kiedy widać efekty?

To, kiedy widać efekty mezoterapii igłowej, zależy od środka użytego do zabiegu. Mezoterapia z wykorzystaniem witaminy C obejmuje serię pięciu zabiegów. Najlepszy efekt uzyskuje się przy powtarzaniu kuracji co 6 miesięcy. Podobnie jest przy preparacie Mosohyal DMAE, którego zastosowanie obejmuje serię 5-10 zabiegów.

Kwas hialuronowy daje efekty już po pierwszym zabiegu. Całość obejmuje serię 5-10 zabiegów powtarzanych co 7-14 dni. Mezoterapię igłową z zastosowaniem preparatu Mesohyal NCTC 109 stosuje się w seriach 8-12 zabiegów, powtarzanych w odstępach co 8- 15 dni. Dzięki wykonywaniu zabiegów podtrzymujących, efekty są długotrwałe.

Dlaczego mezoterapia igłowa?

Cena mezoterapii igłowej zależy od obszaru, na jakim zabieg ma być stosowany. Zabieg mezoterapii może być stosowany na różnych partiach ciała, m. in. na twarzy, włosach i pod oczy. Mezoterapia igłowa jest bardzo skutecznym, a przy tym uniwersalnym zabiegiem, którego efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania.

W ramach zabiegu w skórę wstrzykiwane są małe dawki cennych substancji aktywnych. Efekty mezoterapii to odmłodzenie, nawilżenie skóry, poprawa jej struktury i elastyczności oraz widoczne rozjaśnienie i redukcja zmarszczek. W wyniku zabiegu skóra zyskuje młodszy, zdrowszy wygląd, a proces jej starzenia zostaje skutecznie zahamowany.