Zadzwoń: + 48 508 908 108

MESOHYAL Kwas hialuronowy

Opis zabiegu

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg polega na dostarczeniu w głąb skóry substancji o działaniu regeneracyjnym i mającym właściwości przeciwstarzeniowe. Nie bez przyczyny do mezoterapii używa się kwasu hialuronowego, znanego z właściwości nawilżających.

Efektem działania kwasu hialuronowego jest wygładzenie i regeneracja skóry. Dzięki zastosowaniu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym zmarszczki ulegają zredukowaniu, podobnie jak inne oznaki starzenia. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmach żywych. Jednak z czasem następuje znaczne ograniczenie jego syntezy.

Mezoterapia kwasem hialuronowym - dla kogo jest zabieg?

Mezoterapia kwasem hialuronowym to zabieg przeznaczony dla osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek. Efektem zabiegu jest ich redukcja. Mezoterapia igłowa wskazana jest w przypadku problemów z niedostatecznym nawilżeniem skóry twarzy, ale także szyi oraz dekoltu, a także grzbietów dłoni.

Zabieg mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym polecany jest wszystkim osobom, które szukają skutecznego sposobu na walkę ze starzeniem się skóry, a także tym, którzy chcą temu procesowi przeciwdziałać. Mezoterapia kwasem hialuronowym jest jedną z najskuteczniejszych, znanych metod odmłodzenia skóry.

Jakie są korzyści z zabiegu?

Mezoterapia kwasem hialuronowym to stosowana w gabinetach kosmetycznych metoda o niezwykle wysokiej skuteczności. Jej efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu. Skóra poddana mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym staje się wyraźnie bardziej gładka. Nabiera blasku i jest widocznie odmłodzona.

Efektem mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym jest wyraźne zwiększenie jędrności oraz elastyczności skóry, co przekłada się na poprawę jej ogólnego wyglądu i kondycji. MESOHYAL™ pozwala przywrócić naturalny owal twarzy, wygładzić drobne zmarszczki, a przez to uzyskać natychmiastowy efekt liftingujący.

Jak wygląda zabieg mezoterapii kwasem hialuronowym?

MESOHYAL™ ma zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi wypełniaczami, które krótkotrwale redukują zmarszczki. Nadaje skórze młodszy, zdrowszy wygląd, rewitalizując i nawilżając ją. Preparat jest wstrzykiwany powierzchniowa w skórę. Wchłania się w naturalny sposób, nie wywołując przy tym reakcji alergicznych.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym obejmuje serię 5-10 zabiegów. Zabiegi wykonywane są w odstępach 7-14 dniowych. Pełen efekt terapii osiąga się przy wykonywaniu co sześć - osiem miesięcy zabiegów podtrzymujących te efekty. W rezultacie skóra zyskuje długotrwały, zdrowy wygląd.

Skąd popularność zabiegu?

Mezoterapia igłowa cieszy się dużą popularnością z racji na używany do zabiegu preparat. Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w naszym organizmie substancja. Efektem jej obecności jest właściwa struktura skóry, odpowiednie jej nawilżenia, jędrność i elastyczność. Upływ czasu niekorzystnie wpływa na wytwarzanie tej substancji.

Z pojawiającymi się zmarszczkami i bruzdami można łatwo się rozprawić, poddając się zabiegowi mezoterapii kwasem hialuronowym w Health & Beauty. Mezoterapia to skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się skóry, będącej skutkiem upływu czasu, zmian hormonalnych oraz działania promieni słonecznych.

Wskazania

  • redukcja drobnych zmarszczek oraz poprawa nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz grzbietów dłoni. Przeciwdziałanie starzeniu się skóry.
  • odmłodzenie skóry

Efekty

  • rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu, skóra staje się gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.
  • zostaje zwiększona jędrność i elastyczność skóry.
  • MESOHYAL™ przywraca naturalny owal twarzy, wygładza drobne zmarszczki, co umożliwia natychmiastowy efekt liftingujący.

Częstotliwość

seria: 5-10 zabiegów w odstępach co 7-14 dni
Aby osiągnąć pełen efekt terapii i zapewnić skórze długotrwały zdrowy wygląd, zaleca się wykonywanie co sześć/osiem miesięcy zabiegów podtrzymujących efekty kuracji.