Zadzwoń: + 48 508 908 108

Odmładzanie twarzy Exilis

Opis zabiegu

Odmładzanie twarzy jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki zabiegowi Exilis młodszy wygląd skóry twarzy można uzyskać bez użycia skalpela. Laserowe odmładzanie twarzy jest nowatorskim, ale w pełni skutecznym, a - co najważniejsze - bezpiecznym zabiegiem. Dzięki użyciu przełomowej technologii, może być stosowane na wszystkich typach skóry.

Laserowemu odmładzaniu twarzy można poddawać się bez względu na porę roku. Zabieg Exilis jest bezbolesny, a jego efekty widać już po pierwszej sesji. Laserowe odmładzanie twarzy ma same pozytywne opinie. Wśród zalet zabiegu wymienia się: bezinwazyjność, bezbolesność, wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Exilis?

Odmładzaniu twarzy w Warszawie może poddać się każdy, kogo bolączką są problemy ze skórą twarzy i szyi. Polecany jest osobom, które zauważyły utratę jędrności skóry w tych obszarach. Zabieg odmładzania twarzy metodą Exilis pomoże wszystkim tym, u których nastąpiło wyraźne zwiotczenie skóry twarzy i szyi.

Laserowe odmładzanie twarzy pomaga w walce ze zmarszczkami pojawiającymi się wokół ust. Problem jest powszechny, na szczęście wreszcie jest na niego sposób. System Exilis® Elite™ to skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się skóry. Skorzystanie z zabiegu odmładzania twarzy polecane jest wszystkim, którym zależy na korekcji owalu twarzy.

Jakie korzyści daje odmładzanie twarzy?

Odmładzanie twarzy daje wymierne korzyści. Po pierwsze, pozwala na widoczną redukcję zmarszczek. Efektem zabiegu laserowego odmładzania twarzy jest skrócenie włókien kolagenowych, co z kolei przekłada się na ujędrnienie skóry. Laserowe odmładzanie twarzy sprawia, że poprawie ulega ilość produkowanego kolagenu.

Poddanie się serii zabiegów odmładzania twarzy w Warszawie daje efekt liftingu w okolicy us, czoła, oczu, a także szyi i podbródka. W opiniach dotyczących laserowego odmładzania twarzy znajdziecie powtarzające się informacje o modelowaniu owalu twarzy, a także o poprawie wyglądu, napięcia oraz struktury twarzy.

Na czym polega zabieg odmładzania twarzy?

Odmładzanie twarzy odbywa się przy użyciu technologii zwanej CRT (Collagen Refill Technology). Oddziałuje ona na włókna kolagenowe w dwojaki sposób. Po pierwsze, przez wytwarzanie ciepła fal radiowych. Po drugie, dzięki wykorzystaniu fal ultradźwiękowych. Ma to na celu usprawnienie budowy nowych włókien kolagenowych.

Odmładzanie twarzy w Health & Beauty w Warszawie odbywa się bez użycia skalpela. Zabieg Exilis wykorzystuje nowoczesne technologie - zsynchronizowaną emisję energii (SEE) i system kontroli przepływu energii (EFC). Dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne odmłodzenie twarzy. Efekt utrzymuje się długo.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu odmładzania twarzy?

Chcesz, by skóra Twojej twarzy wyglądała lepiej? Zależy Ci na poprawie jej jędrności? Masz dość zmarszczek? Zatem laserowe odmładzanie twarzy jest dla Ciebie. Zapomnij o inwazyjnych, bolesnych metodach poprawy wyglądu skóry. Dzięki zabiegowi Exilis uzyskasz świetny, długotrwale utrzymujący się efekt i to bez bólu.

Odmładzanie twarzy w naszym gabinecie w Warszawie odbywa się w seriach po 4 - 6 zabiegów. Odstępy pomiędzy poszczególnymi zabiegami wynoszą od 7 do 10 dni. Efekty dostrzeżesz już po pierwszym zabiegu. Twoja skóra będzie wyglądała na młodszą. Zdecydowanej poprawie ulegnie jej struktura oraz napięcie.

Przewagi zabiegu odmładzania twarzy

W miejscach poddanych zabiegowi odmładzania twarzy zauważysz wyraźne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Bezbolesny, nieinwazyjny zabieg Exilis charakteryzuje się wysokim stopniem skuteczności i długotrwale utrzymującymi się efektami. Spraw, by szyja i twarz nabrały nowego, piękniejszego wyglądu. Skalpel nie będzie potrzebny.

Brak konieczności użycia skalpela sprawia, że laserowe odmładzanie twarzy cieszy się dużą popularnością. Nie brakuje opinii, że to wszechstronna metoda: redukująca zmarszczki, wygładzająca skórę, poprawiające owal twarzy oraz zmniejszająca ilość tkanki tłuszczowej m. in. w rejonie podbródka.

Wskazania

  • utrata jędrności i wyraźne zwiotczenie skóry twarzy i szyi
  • zmarszczki wokół ust
  • odmładzanie
  • korekcja owalu twarzy

Efekty

  • efekt liftingu w okolicy oczu, ust, czoła, podbródka i szyi
  • redukcja zmarszczek
  • ujędrnienie skóry poprzez skrócenie włókien kolagenowych
  • polepszona produkcja kolagenu
  • modelowanie owalu twarzy
  • poprawa wyglądu, struktury i napięcia skóry

Częstotliwość

Seria: 4-6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni.
Każdy kolejny termolifting faceliftingu intensyfikuje efekty terapii.