Aktualności

HIFU SQUEEN - BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU SQUEEN - BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU SQUEEN - 1 ZABIEG - DŁUGOTRWAŁE EFEKTY!


 

HIFU SQUEEN to najnowocześniejsze osiągnięcie nowoczesnej medycyny estetycznej. Jest to obecnie najefektywniejsza i najskuteczniejsza metoda wykonywania nieinwazyjnego i bezbolesnego liftingu twarzy i ciała, a także niechirurgicznej lipolizy tkanki tłuszczowej. Zabieg daje natychmiastowe efekty odmłodzenia i ujędrnienia skóry oraz znaczące zmniejszenie widoczności tkanku tłuszczowej. A to wszystko możliwe do osiągnięcia bez wysiłku w naszym gabinecie mieszczącym się na ul. Kłobuckiej 8A. 
HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głębokość - od 1.5 mm do 4.5 mm dla twarzy i do 13mm dla ciała. Regeneracja odbywa się tutaj poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwięków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte. 

HIFU - PRZEBIEG ZABIEGU


Pierwszym krokiem w zabiegu metodą HIFU jest nałożenie na skórę żelu, który zwiększa efektywność wnikania fal dźwiękowych w głąb skóry. W przypadku osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze może zostać także podane miejscowe znieczulenie w maści. Sam zabieg polega na przyłożeniu do skóry głowicy emitującej ultradźwięki. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 60-90 minut.


HIFU - EFEKTY


Pierwsze efekty zabiegu wykorzystującego metodę HIFU zauważyć można już po pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym. W przypadku, gdy skóra jest mocno pomarszczona i zwiotczała wymagane będą kolejne zabiegi. Ze względu na czas regeneracji tkanek, pełne efekty kuracji widoczne będą po 2-3 miesiącach i z reguły utrzymują się one około 1,5 roku. Do głównych efektów zabiegu HIFU zalicza się redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz zmniejszenie wiotkości skóry.

  • Uniesienie owalu twarzy
  • Lifting obszaru objętego zabiegiem jak owal twarzy, policzki, czoło, brzuch, uda, obszar nad kolanami
  • Wyostrzenie linii żuchwy
  • Redukcja wiotkości podbródka
  • Uniesienie brwi
  • Lifting skóry po odchudzaniu oraz ciąży
  • Spłycenie zmarszczek

48 508 908 108 - UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ TELEFONICZNIE LUB NAPISZ DO NAS NA FACEBOOKU LUB INSTAGRAMIE