Zadzwoń: + 48 508 908 108

Aktualności

HIFU SQUEEN - BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU SQUEEN - BEZOPERACYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU SQUEEN - 1 ZABIEG - DŁUGOTRWAŁE EFEKTY!


 

HIFU SQUEEN to najnowocześniejsze osiągnięcie nowoczesnej medycyny estetycznej. Jest to obecnie najefektywniejsza i najskuteczniejsza metoda wykonywania nieinwazyjnego i bezbolesnego liftingu twarzy i ciała, a także niechirurgicznej lipolizy tkanki tłuszczowej. Zabieg daje natychmiastowe efekty odmłodzenia i ujędrnienia skóry oraz znaczące zmniejszenie widoczności tkanki tłuszczowej. A to wszystko możliwe do osiągnięcia bez wysiłku w naszym gabinecie mieszczącym się na ul. Kłobuckiej 8A. 
HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości generowanych przez specjalnie do tego celu zaprojektowane urządzenie. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głębokość - od 1.5 mm do 4.5 mm dla twarzy i do 13 mm dla ciała. Regeneracja odbywa się tutaj poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwięków - komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte. 

HIFU - PRZEBIEG ZABIEGU


Pierwszym krokiem w zabiegu metodą HIFU jest przeprowadzenie ankiety oraz zbadanie stanu skóry i rozpoznanie problemu. Następnie dobieramy właściwą do problemu metodę wykonania zabiegu.
Zabieg wykonuje się przed progiem bólu więc nie powinien być on mocno bolesny. W przypadku osób o wyjątkowo wrażliwej skórze może zostać także podane miejscowe znieczulenie w maści.
Nałożenie na skórę żelu, który zwiększa efektywność wnikania fal dźwiękowych w głąb skóry to początkowy etap zabiegu, następnie kosmetolog wykonuje “strzały” głowicą emitującą ultradźwięki na odpowiednią głębokość. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 60-90 minut.


HIFU - EFEKTY


Pierwsze efekty zabiegu wykorzystującego metodę HIFU zauważyć można już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetologicznym. W przypadku, gdy skóra jest mocno pomarszczona i zwiotczała wymagane będą kolejne zabiegi. Ze względu na czas regeneracji tkanek, pełne efekty kuracji widoczne będą po 2-3 miesiącach i z reguły utrzymują się one około 1,5 roku. Do głównych efektów zabiegu HIFU zalicza się redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz zmniejszenie wiotkości skóry.

  • Uniesienie owalu twarzy
  • Lifting obszaru objętego zabiegiem jak owal twarzy, policzki, czoło, brzuch, uda, obszar nad kolanami
  • Wyostrzenie linii żuchwy
  • Redukcja wiotkości podbródka
  • Uniesienie brwi
  • Lifting skóry po odchudzaniu oraz ciąży
  • Spłycenie zmarszczek

DLA KOGO HIFU?

Zabiegi HIFU dzięki swojej mocno zaawansowanej technologii oraz możliwości dobierania parametrów do indywidualnych potrzeb Pacjentów, są polecane osobą które zaobserwowały w wyglądzie swojej skóry zmiany takie jak postępujące procesy starzenia, pogorszona kondycja - wiotkość skóry. Zabiegi są również idealne dla osób które chciałby wyprzedzić czas i zadbać o wygląd i stan skóry wcześniej, a HIFU daje takie możliwości.

Jest to zabieg skierowany również dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kilku dniowe lub nawet kilku tygodniowe okresy rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych. Po zabiegu HIFU można od razu wrócić do codziennych czynności i oczekiwać efektów.

48 508 908 108 - UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ TELEFONICZNIE LUB NAPISZ DO NAS NA FACEBOOKU LUB INSTAGRAMIE