Zadzwoń: + 48 508 908 108

Aktualności

KWAS HIALURONOWY CZY BOTOKS - ZAPRASZAMY OD 10 KWIETNIA DO HEALTH & BEAUTY

KWAS HIALURONOWY CZY BOTOKS - ZAPRASZAMY OD 10 KWIETNIA DO HEALTH & BEAUTY

KWAS HIALURONOWY CZY BOTOKS?

 Bezoperacyjna korekcja zmarszczek mimicznych, likwidacja „kurzych łapek” zmarszczek palacza, podnoszenie brwi, korekta opadającego noska, wypełnianie bruzd czy tez powiększanie ust? Już od 10 kwietnia 2019r. zapraszamy do naszego gabinetu na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej-czyli toksyna botulinowa i kwas hialuronowy.
Cudowne preparaty które we właściwych rękach mogą zdziałać cuda! Są to preparaty lecznicze które skutecznie zapobiegają skutkom starzenia się naszych ciał i pozwalają utrzymać piękny i młody wygląd przez długie lata!

 

Już dziś zadbaj o siebie na przyszłość.
Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje u nas lek. Medycyny Estetycznej - Ewa Krawczyńska
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej wydane przez jednostkę wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz systematycznie pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w różnorodnych kursach i konferencjach.
 Zwolenniczka kompleksowej opieki nad pacjentem oraz internistycznego podejścia do medycyny estetycznej. Jej priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów oraz jakość świadczonych usług, których najlepszym wyrazem jest zadowolenie pacjentów. Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich klinik.

Cennik zabiebiegów medycyny estetycznej.

Toksyna botulinowa:
550 zł - 1 okolica
990 zł - 2 okolice (10% zniżki)
1400 zł - 3 okolice (15 % zniżki)
okolica - zmarszczki poprzeczne czoła, międzybrwiowa (“lwia zmarszczka”), okrężne oka (“kurze łapki”), podnoszenie brwi, korekta opadającego nosa, opadające kąciki ust, zmarszczki okrężne ust (“palacza”), baby botox (mezoterapia toksyną botulinową - zwłaszcza dla okolic oczu) Dodatkowo pacjentki bezpłatnie w ramach wykonywanego zbiegu mogą otrzymać toksynę w zmarszczkę dolną oka, zmarszczki królicze (nos), mięsień bródkowy (tzw. “kamienna broda”)

Kwas hialuronowy (wypełnianie bruzd, powiększanie ust, wolumetria):
1100 zł - ampułka 1,2 ml może zostać podana w dowolną ilość okolic. Rozliczenie dokonywane jest za ampułkę, nie za okolicę.
1980 zł (10 % zniżki) - 2 ampułki - podawane na życzenie pacjentki (zwykle jedna ampułka wystarcza do uzyskania dobrego efektu)