Zadzwoń: + 48 508 908 108

Aktualności

Założenie rzęs do końca listopada 50 zł taniej

Założenie rzęs do końca listopada 50 zł taniej

Do końca listopada założenie rzęs kosztuje 50 zł taniej, a w prezencie otrzymasz szampon do pielęgnacji rzęs w prezencie! 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – dlaczego warto spróbować?

 

 

Marzą Ci się długie, gęste i podkręcone rzęsy? Pragniesz elektryzującego spojrzenia? Czas spełnić te marzenia.

Sztuczne rzęsy to przede wszystkim wygoda i duża oszczędność czasu. Nie trzeba nakładać tuszu do rzęs, a oko zawsze wygląda korzystnie.

Jest jednak kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę przed założeniem sztucznych rzęs. Ważne jest żeby osoba wykonująca usługę dobrała nam odpowiedni rodzaj rzęs oraz metodę przedłużenia, która najlepiej podkreśli nasze oko. Rzęsy można zagęszczać metodami: 1do 1, 2D, 3D oraz metodami objętościowymi, które nadają nam najbardziej spektakularny look.

Żebyśmy mogły cieszyć się doczepianymi rzęsami jak najdłużej należy szczególnie o nie dbać. Ważne jest codziennie mycie rzęs przeznaczonym do tego celu szamponem w postaci pianki. Po każdym umyciu i wysuszeniu rzęsy należy wyczesać specjalną szczoteczką. Jedynie przez 48 godzin po zabiegu zabroniony jest kontakt rzęs z wodą oraz jakimkolwiek innym preparatem do demakijażu oczu. Jedynym przeciwwskazaniem do założenia rzęs mogą być stany zapalne oka oraz uczulenie na którykolwiek składnik kleju używanego podczas zabiegu.

Potem pozostaje już tylko cieszyć rewelacyjnym wyglądem przez kilka tygodni.