Zadzwoń: +48 508 908 108
Trwałe usuwanie owłosienia

Opis zabiegu

Idealnie gładka skóra bez zbędnego owłosienia to marzenie wielu kobiet i coraz większej ilości mężczyzn. Całkowicie bezbolesny laser diodowy do depilacji owłosienia- to odpowiedź na Twoje potrzeby. Zadbaj o swój komfort, zapomnij o goleniu i ciesz się aksamitną skórą.

Laser Epildream One emituje monochromatyczną wiązkę światła (pojedyncza długość fali), skupioną (bez dyspersji), jednokierunkową, która głęboko i łatwo przenika przez skórę. Światło lasera przekształca się w energię termiczną (ciepło) i jest wybiórczo pochłaniane przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa. Silna reakcja cieplna uszkadza cebulkę, jednocześnie nie naruszając otaczających tkanek.

Ten mechanizm znany jest jako selektywna fototermoliza. innowacyjny laser diodowy do epilacji. Dzięki unikalnym, niespotykanym wcześniej na świecie parametrom, daje możliwość wykonywania indywidualnych, skutecznych programów zabiegowych. To pierwszy laser do trwałej epilacji, który szybko i bezboleśnie usuwa owłosienie zarówno w zabiegach epilacji ciała, jaki i twarzy. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

SKUTECZNY: Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Zaawansowana technologia zmniejszają wymaganą ilość sesji.

SZYBKI: zabieg trwa bardzo krótko. Laser jest 6 razy szybszy niż popularne technologie intensywnie pulsującego światła

BEZPIECZNY: zabieg dla każdego niezależnie od typu skóry, czy koloru owłosienia. Zaawansowana technologia pozwala na wykonywanie zabiegu epilacji przez 12 miesięcy niezależnie od pory roku, nawet latem!

KOMFORTOWY: zabieg jest bezbolesny, dzięki podwójnemu systemowi chłodzącemu urządzenia i głowicy.

Wskazania

  • niechciane owłosienie

Efekty

  • laser diodowy pozwalający na szybkie i bezbolesne usuwanie zbędnych włosów ze wszystkich obszarów ciała. Unikalny system chłodzenia daje wysoki komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów
  • brak dolegliwości bólowych podczas zabiegu
  • możliwość wykonywania depilacji przez cały rok i na każdym fototypie skóry

Częstotliwość

seria: 3-8 zabiegów w odstępach co 6-10 tygodni