Zadzwoń: +48 508 908 108
MESOHYAL Kwas hialuronowy

Opis zabiegu

MESOHYAL™ różni się od tradycyjnych wypełniaczy, które krótkotrwale redukują zmarszczki. Rewitalizuje i nawilża leczony obszar przywracając skórze młodszy, zdrowy wygląd. Wstrzyknięty powierzchniowo w skórę wchłania się w sposób naturalny nie wywołując reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Ponad połowa endogennego kwasu hialuronowego znajduje się w naszej skórze, zapewniając jej właściwą strukturę, odpowiedni poziom nawilżenia oraz jędrność i elastyczność. Wraz z upływem czasu ilość kwasu hialuronowego w naszym organizmie zmniejsza się, co prowadzi do spadku nawilżenia skóry, utraty elastyczności i jędrności oraz pojawienia się zmarszczek i bruzd. Proces starzenia się skóry przyspieszają takie czynniki, jak np. palenie tytoniu, zmiany hormonalne czy działanie promieni słonecznych.

Wskazania

  • redukcja drobnych zmarszczek oraz poprawa nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz grzbietów dłoni. Przeciwdziałanie starzeniu się skóry.
  • odmłodzenie skóry

Efekty

  • rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu, skóra staje się gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.
  • zostaje zwiększona jędrność i elastyczność skóry.
  • MESOHYAL™ przywraca naturalny owal twarzy, wygładza drobne zmarszczki, co umożliwia natychmiastowy efekt liftingujący.

Częstotliwość

seria: 5-10 zabiegów w odstępach co 7-14 dni
Aby osiągnąć pełen efekt terapii i zapewnić skórze długotrwały zdrowy wygląd, zaleca się wykonywanie co sześć/osiem miesięcy zabiegów podtrzymujących efekty kuracji.